Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Engelske ligacupen Odds

Engelske ligacupen

Den engelske ligacupen, EFL Cup, er en engelsk fotballturnering. Mens FA-cupen omfatter alle engelske fotballklubber, er turneringen forbeholdt profesjonelle lag i de fire øverste divisjonene.

Hvem vinner Den engelske ligacupen 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Manchester City7,007,00
Chelsea7,506,00
Manchester United8,007,00
Arsenal9,009,00
Liverpool11,0010,00
Tottenham12,0011,00
Everton21,0015,00
Southampton26,0020,00
Leicester City41,0026,00
West Ham Utd41,0026,00
Crystal Palace41,0040,00
Newcastle United51,0034,00
Stoke City51,0034,00
Bournemouth51,0040,00
Swansea51,0041,00
Burnley51,0050,00
Watford67,0050,00
West Bromwich Albion67,0050,00
Brighton And Hove Albion67,0065,00
Huddersfield Town81,0065,00
Middlesbrough81,0067,00
Aston Villa101,0067,00
Sunderland101,0067,00
Leeds United101,0081,00
Sheffield Wednesday101,00100,00
Derby County126,00100,00
Hull City126,00101,00
Reading126,00101,00
Wolverhampton151,00101,00
Norwich City151,00125,00
Fulham201,00100,00
Birmingham City201,00126,00
Brentford201,00150,00
Q.P.R.201,00151,00
Cardiff City251,00151,00
Ipswich Town251,00200,00
Blackburn Rovers251,00250,00
Barnsley301,00250,00
Wigan Athletic351,00251,00
Nottingham Forest401,00250,00
Bolton Wanderers500,00201,00
Sheffield United501,00151,00
Bristol City501,00200,00
Burton501,00201,00
Millwall501,00251,00
Rotherham501,00500,00
Sheffieldunited501,00501,00
Rochdale1001,00500,00
Scunthorpe1001,00500,00
Bristol Rovers1501,00500,00
Mk Dons1501,00500,00
Charlton1501,00501,00
Doncaster Rovers2001,00500,00
Accrington Stanley2501,001000,00
Carlisle2501,001000,00
Barnet5001,001000,00
Cheltenham5001,001000,00
Newport County5001,001000,00
Grimsby Town5001,001501,00
Crewe5001,005001,00
Bet365BetclicExpektPafTitanbetUnibetWinner
7,007,007,007,007,007,007,00
7,507,507,506,007,006,007,00
8,007,507,507,007,007,007,00
9,009,009,009,009,009,009,00
11,0010,0010,0011,0010,0011,0010,00
11,0012,0012,0011,0011,0011,0011,00
15,0017,0017,0021,0017,0021,0017,00
21,0020,0020,0026,0021,0026,0021,00
26,0030,0030,0041,0034,0041,0034,00
26,0028,0028,0041,0029,0041,0029,00
41,0040,0040,0041,0041,0041,0041,00
34,0040,0040,0051,0041,0051,0041,00
34,0035,0035,0051,0034,0051,0034,00
41,0040,0040,0051,0041,0051,0041,00
51,0050,0050,0041,0051,0041,0051,00
51,0050,0050,0051,0051,0051,0051,00
67,0050,0050,0051,0051,0051,0051,00
51,0050,0050,0067,0051,0067,0051,00
67,0065,0065,0067,0067,0067,0067,00
81,0065,0065,0081,0081,0081,0081,00
81,0080,0080,0067,0081,0067,0081,00
67,0075,0075,00101,0067,00101,0067,00
81,00100,00100,00101,0067,00101,0067,00
101,00100,00100,00101,0081,00101,0081,00
101,00100,00100,00101,00101,00101,00101,00
126,00100,00100,00101,00101,00101,00101,00
126,00125,00125,00101,00101,00101,00101,00
126,00125,00125,00101,00101,00101,00101,00
101,00125,00125,00151,00126,00151,00126,00
126,00125,00125,00151,00126,00151,00126,00
101,00100,00100,00201,00101,00201,00101,00
126,00150,00150,00201,00151,00201,00151,00
151,00150,00150,00201,00151,00201,00151,00
201,00200,00200,00201,00151,00201,00151,00
201,00200,00200,00251,00151,00251,00151,00
201,00200,00200,00251,00201,00251,00201,00
251,00250,00250,00251,00251,00251,00251,00
301,00250,00250,00251,00251,00251,00251,00
351,00300,00300,00251,00251,00251,00251,00
251,00250,00250,00401,00251,00401,00251,00
201,00500,00500,00201,00201,00
151,00200,00200,00501,00151,00151,00
201,00200,00200,00501,00251,00501,00251,00
201,00500,00500,00501,00251,00501,00251,00
501,00500,00500,00501,00251,00501,00251,00
501,00500,00500,00501,00501,00501,00501,00
501,00
751,00500,00500,001001,00751,001001,00751,00
501,00500,00500,001001,00501,001001,00501,00
751,00500,00500,001501,00501,001501,00501,00
751,00500,00500,001501,00751,001501,00751,00
751,001000,001000,001501,00501,001501,00501,00
501,00500,00500,002001,00501,002001,00501,00
1001,001000,001000,002501,001001,002501,001001,00
1001,001000,001000,002501,001001,002501,001001,00
2001,001000,001000,005001,001501,005001,001501,00
1501,001000,001000,005001,001501,005001,001501,00
2001,001000,001000,005001,001001,005001,001001,00
2001,005001,001501,005001,001501,00
5001,005001,00