Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Sjakk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Kontinental Hockey League Odds

Kontinental Hockey League

Kontinental Hockey League, KHL, er en internasjonal profesjonell ishockeyliga som er rangert som den beste ishockeyligaen i Europa. Kontinental Hockey League ble opprettet i 2008 som en erstatning for den tidligere russiske superligaen.

Som NHL er ligaen delt opp i en østre- og en vestre avdeling. Den østre avdelingen er delt opp i to divisjoner, Kharlamov og Chernyshev. I den vestre heter divisjonene Bobrov og Tarasov. Alle er kalt opp etter tidligere russiske spillere.

Hvem vinner Kontinental Hockey League 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Ska St. Petersburg2,202,00
Cska Moscow6,753,90
Ak Bars Kazan12,005,00
Jokerit Helsinki15,0013,00
Avangard Omsk16,0011,00
Metallurg Magnitogorsk21,009,00
Salavat Yulaev Ufa26,0019,00
Lokomotiv Yaroslavl34,0026,00
Traktor Chelyabinsk67,0041,00
Torpedo Nn67,0051,00
Avtomobilist Yekaterinburg81,0034,00
Barys Astana101,0041,00
Sibir Novosibirsk101,00101,00
Neftekhimik Niznekamsk126,0026,00
Dinamo Moscow126,0034,00
Red Star Kunlun151,0081,00
Sochi151,00101,00
Amur Khabarovsk201,00151,00
Dinamo Minsk201,00151,00
Severstal Cherepovets201,00201,00
Spartak Moscow251,0081,00
Admiral Vladivostok251,00151,00
Vityaz Chekhov251,00151,00
Hc Slovan Bratislava351,00251,00
Lada Togliatti351,00251,00
Yugra Khanty-Mansiysk351,00251,00
Dinamo Riga501,00251,00