Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Kontinental Hockey League Odds

Kontinental Hockey League

Kontinental Hockey League, KHL, er en internasjonal profesjonell ishockeyliga som er rangert som den beste ishockeyligaen i Europa. Kontinental Hockey League ble opprettet i 2008 som en erstatning for den tidligere russiske superligaen.

Som NHL er ligaen delt opp i en østre- og en vestre avdeling. Den østre avdelingen er delt opp i to divisjoner, Kharlamov og Chernyshev. I den vestre heter divisjonene Bobrov og Tarasov. Alle er kalt opp etter tidligere russiske spillere.

Hvem vinner Kontinental Hockey League 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Ska St. Petersburg3,403,00
Cska Moscow3,602,50
Metallurg Magnitogorsk12,007,00
Lokomotiv Yaroslavl13,0011,00
Ak Bars Kazan14,009,00
Avangard Omsk15,0014,00
Salavat Yulaev Ufa21,0015,00
Jokerit Helsinki31,0020,00
Traktor Chelyabinsk45,0031,00
Dinamo Moscow55,0018,00
Torpedo Nn61,0022,00
Sibir Novosibirsk100,0071,00
Red Star Kunlun101,0035,00
Avtomobilist Yekaterinburg101,0045,00
Admiral Vladivostok101,0055,00
Barys Astana125,0067,00
Dinamo Minsk126,0081,00
Hc Slovan Bratislava151,0081,00
Vityaz Chekhov151,0081,00
Sochi151,0090,00
Neftekhimik Niznekamsk151,00101,00
Spartak Moscow176,0055,00
Dinamo Riga201,00125,00
Severstal Cherepovets201,00150,00
Yugra Khanty-Mansiysk201,00150,00
Metallurg Novokuznetsk251,00251,00
Amur Khabarovsk400,00126,00
Lada Togliatti400,00201,00