Fotball Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Kontinental Hockey League Odds

Kontinental Hockey League

Kontinental Hockey League, KHL, er en internasjonal profesjonell ishockeyliga som er rangert som den beste ishockeyligaen i Europa. Kontinental Hockey League ble opprettet i 2008 som en erstatning for den tidligere russiske superligaen.

Som NHL er ligaen delt opp i en østre- og en vestre avdeling. Den østre avdelingen er delt opp i to divisjoner, Kharlamov og Chernyshev. I den vestre heter divisjonene Bobrov og Tarasov. Alle er kalt opp etter tidligere russiske spillere.

Hvem vinner Kontinental Hockey League 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Ska St. Petersburg2,202,15
Cska Moscow4,504,25
Ak Bars Kazan12,007,00
Metallurg Magnitogorsk13,009,00
Avangard Omsk16,0013,00
Jokerit Helsinki17,0011,00
Salavat Yulaev Ufa21,0015,00
Lokomotiv Yaroslavl21,0017,00
Dinamo Moscow36,0034,00
Traktor Chelyabinsk51,0041,00
Torpedo Nn61,0051,00
Barys Astana101,0051,00
Avtomobilist Yekaterinburg101,0081,00
Red Star Kunlun101,0081,00
Sibir Novosibirsk101,0081,00
Neftekhimik Niznekamsk126,00126,00
Admiral Vladivostok151,0081,00
Sochi151,00101,00
Vityaz Chekhov151,00101,00
Dinamo Minsk176,00101,00
Amur Khabarovsk201,00126,00
Severstal Cherepovets201,00201,00
Spartak Moscow251,0081,00
Hc Slovan Bratislava351,00126,00
Yugra Khanty-Mansiysk351,00151,00
Lada Togliatti351,00201,00
Dinamo Riga501,00151,00