OL 2018
Fotball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

30 km kvinner OL 2018 Odds

Hvem vinner 30 km fristil kvinner under OL 2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Marit Bjørgen1,801,65
Charlotte Kalla3,753,20
Krista Pärmäkoski6,006,00
Heidi Weng12,5011,00
Ragnhild Haga15,0013,00
Ingvild Flugstad Østberg21,0013,00
Any Other51,0030,00
Kerttu Niskanen51,0040,00
Teresa Stadlober51,0050,00
Natalia Nepryaeva60,0041,00
Jessica Diggins80,0051,00
Stina Nilsson101,00100,00
Justyna Kowalczyk126,0060,00
Anastasia Sedova151,00150,00
Nathalie Von Siebenthal151,00150,00
Ebba Andersson151,00151,00
Sadie Bjornsen201,00100,00
Anne Kyllönen300,00251,00
Johanna Matintalo301,00151,00
Aino-Kaisa Saarinen301,00201,00
Anna Haag301,00250,00
Zhambalova, Alisa301,00301,00
Patterson, Caitlin401,00401,00
Masako Ishida501,00300,00
Stefanie Böhler501,00300,00
Victoria Carl501,00400,00
Laura Mononen501,00501,00
Nicole Fessel501,00501,00
Katharina Hennig601,00300,00
Brocard, E751,00751,00