Fotball Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Verdenscupen i alpint Herrer Odds

Hvem vinner verdenscupen i alpint 2017/2018 for herrer?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
--Away-Team-1,801,80
--Home-Team-1,901,90
Marcel Hirscher4,002,50
Alexis Pinturault4,503,70
Henrik Kristoffersen7,005,00
Kjetil Jansrud7,005,00
Aksel Lund Svindal13,009,00
Aleksander Aamodt Kilde18,0011,00
Felix Neureuther41,0026,00
Beat Feuz51,0040,00
Carlo Janka51,0041,00
Any Other51,0051,00
Dominik Paris67,0050,00
Vincent Kriechmayr67,0050,00
Peter Fill81,0051,00
Ted Ligety126,0070,00
Matthias Mayer126,0080,00
Max Franz126,0081,00
Mauro Caviezel151,0081,00
Hannes Reichelt201,0067,00
André Myhrer201,00100,00
Luca Aerni201,00101,00
Manfred Mölgg201,00151,00
Victor Muffat-Jeandet201,00175,00
Fritz Dopfer201,00200,00
Erik Guay251,00151,00
Adrien Théaux251,00200,00
Christof Innerhofer251,00200,00
Boštjan Kline251,00201,00
Steven Nyman251,00251,00
Patrick Küng301,00200,00
Leif Kristian Haugen301,00201,00
Guillermo Fayed301,00250,00
Romed Baumann301,00250,00
David Ryding301,00251,00
Manuel Osborne-Paradis301,00301,00
Travis Ganong301,00301,00
Stefano Gross501,00251,00
Aleksandr Khoroshilov501,00301,00
Mathieu Faivre501,00301,00
Michael Matt501,00301,00
Bet365BetclicBetwayExpektIntertopsPafTitanbetUnibetWinner
1,80
1,90
4,002,503,002,503,503,003,253,003,25
4,004,003,704,004,004,004,504,004,50
6,006,505,006,506,007,006,007,006,00
5,005,507,005,505,005,506,005,506,00
9,0010,0013,0010,0010,0011,0010,0011,0010,00
12,0012,0018,0012,0011,0011,0012,0011,0012,00
26,0035,0041,0035,0034,0041,0034,0041,0034,00
51,0040,0051,0040,0041,0051,0051,0051,0051,00
51,0050,0041,0050,0051,0051,0051,0051,0051,00
51,0051,00
51,0050,0067,0050,0051,0051,0051,0051,0051,00
67,0050,0067,0050,0061,0051,0067,0051,0067,00
51,0060,0081,0060,0067,0081,0067,0081,0067,00
101,0070,00126,0070,0081,0081,0081,0081,0081,00
101,0080,00126,0080,00101,00101,00101,00101,00101,00
101,00100,00126,00100,0081,00126,00101,00126,00101,00
151,00101,0081,00101,00126,00101,00126,00
67,00100,00201,00100,00101,00201,0081,00201,0081,00
201,00100,00151,00100,00151,00151,00151,00151,00
201,00101,00126,00151,00126,00151,00
201,00151,00201,00151,00201,00151,00
201,00175,00201,00175,00201,00201,00201,00201,00201,00
201,00200,00201,00200,00201,00201,00201,00201,00201,00
151,00200,00201,00200,00251,00151,00251,00151,00
201,00200,00251,00200,00201,00251,00201,00251,00201,00
201,00200,00251,00200,00201,00251,00201,00251,00201,00
201,00251,00201,00201,00
251,00251,00251,00
301,00200,00301,00200,00301,00301,00301,00301,00
201,00301,00201,00251,00201,00251,00
250,00301,00250,00251,00301,00301,00
301,00250,00301,00250,00301,00301,00251,00301,00251,00
301,00301,00251,00251,00
301,00301,00
301,00301,00301,00
501,00301,00251,00301,00301,00
501,00301,00501,00301,00301,00
501,00301,00301,00301,00
501,00301,00401,00401,00