Fotball Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Verdenscupen i langrenn Odds Herrer

Hvem vinner Verdenscupen i langrenn 2017/2018 for herrer?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Martin Johnsrud Sundby2,202,00
Sergey Ustiugov4,003,75
Klæbo, Johannes Hoesflot5,505,50
KlæBo, Johannes Hoesflot5,505,50
Johannes H. Klæbo11,005,50
Finn Hågen Krogh11,0011,00
Alex Harvey18,0018,00
Emil Iversen21,0020,00
Iivo Niskanen21,0021,00
Petter Northug23,0012,50
Calle Halfvarsson31,0018,00
Marcus Hellner34,0030,00
Dario Cologna36,0025,00
Didrik Tønseth36,0036,00
Any Other Cross-Country Skier41,0041,00
Matti Heikkinen51,0040,00
Niklas Dyrhaug76,0060,00
Alexander Bessmertnykh81,0081,00
Alexander Legkov126,0041,00
Maxim Vylegzhanin151,0051,00
Maurice Manificat151,0080,00
Sjur Røthe151,00100,00
Pål Golberg151,00151,00
Federico Pellegrino201,00200,00
Simen Hegstad Krüger201,00201,00
Sindre Bjørnestad Skar201,00201,00
Andrey Larkov251,00125,00
Andrew Musgrave251,00201,00
Hans Christer Holund251,00251,00
Francesco De Fabiani301,00100,00
Alexey Chervotkin301,00301,00
Jean-Marc Gaillard301,00301,00