Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Verdenscupen i langrenn Odds Herrer

Hvem vinner Verdenscupen i langrenn 2017/2018 for herrer?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Martin Johnsrud Sundby2,202,00
Sergey Ustiugov4,003,75
KlæBo, Johannes H.5,505,50
Johannes H. Klæbo8,005,50
Finn Hågen Krogh11,009,00
Krogh, Finn HåGen11,0011,00
Alex Harvey18,0018,00
Petter Northug21,0012,50
Emil Iversen21,0021,00
Iivo Niskanen21,0021,00
Calle Halfvarsson31,0026,00
Dario Cologna36,0026,00
Didrik Tønseth36,0036,00
Marcus Hellner41,0034,00
Any Other Cross-Country Skier41,0041,00
Matti Heikkinen41,0041,00
Niklas Dyrhaug76,0051,00
Alexander Bessmertnykh81,0081,00
Pål Golberg101,00101,00
Sjur Røthe151,0081,00
Maxim Vylegzhanin151,00101,00
Alexander Legkov151,00126,00
Maurice Manificat151,00126,00
RøThe, Sjur151,00151,00
Federico Pellegrino201,00201,00
Simen Hegstad Krüger201,00201,00
Sindre Bjørnestad Skar201,00201,00
Andrey Larkov251,00126,00
Andrew Musgrave251,00201,00
Hans Christer Holund251,00251,00
Francesco De Fabiani301,00251,00
Alexey Chervotkin301,00301,00
Jean-Marc Gaillard301,00301,00