Fotball Golf Ishockey Motorsport Poker Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NHL 2019/2020 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning8,507,75
Toronto Maple Leafs14,0010,00
Boston Bruins14,0010,50
Vegas Golden Knights14,0011,00
Colorado Avalanche18,0013,00
St. Louis Blues19,0015,00
Calgary Flames19,0016,00
Nashville Predators19,0017,00
Washington Capitals19,0017,00
San Jose Sharks19,0018,00
Dallas Stars22,0016,00
Winnipeg Jets23,0019,00
Pittsburgh Penguins23,0020,00
Florida Panthers24,0017,00
Carolina Hurricanes31,0022,00
New Jersey Devils36,0028,00
New York Islanders36,0029,00
Montreal Canadiens36,0031,00
Philadelphia Flyers36,0031,00
New York Rangers41,0029,00
Chicago Blackhawks41,0034,00
Edmonton Oilers41,0034,00
Arizona Coyotes41,0036,00
Columbus Blue Jackets41,0036,00
Vancouver-Canucks-Vegas-Golden-Knights41,0041,00
Vancouver Canucks51,0041,00
Minnesota Wild51,0046,00
Buffalo Sabres67,0056,00
Anaheim Ducks81,0066,00
Los Angeles Kings81,0075,00
Detroit Red Wings151,0081,00
Ottawa Senators301,00201,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN

Fotball
Mesterligaen odds.
Gullballen odds

Sykling
Spania rundt 2019 odds.

Underholdning
Skal Vi Danse 2019.