Fotball Golf Ishockey Motorsport Poker Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NHL 2019/2020 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning8,008,00
Vegas Golden Knights11,0011,00
Boston Bruins12,0011,00
Toronto Maple Leafs14,0011,00
St. Louis Blues16,0015,00
Washington Capitals17,0017,00
Colorado Avalanche18,0013,00
Calgary Flames18,0016,00
San Jose Sharks18,0017,00
Nashville Predators19,0016,00
Winnipeg Jets19,0016,00
Pittsburgh Penguins23,0018,00
Dallas Stars24,0021,00
Florida Panthers26,0021,00
Carolina Hurricanes29,0021,00
Philadelphia Flyers31,0026,00
New York Islanders33,0029,00
Columbus Blue Jackets36,0026,00
Chicago Blackhawks36,0036,00
Montreal Canadiens41,0033,00
Arizona Coyotes41,0036,00
Edmonton Oilers41,0036,00
Minnesota Wild46,0036,00
Vancouver Canucks51,0041,00
Buffalo Sabres67,0038,00
New York Rangers67,0066,00
Anaheim Ducks76,0051,00
New Jersey Devils76,0056,00
Los Angeles Kings81,0051,00
Detroit Red Wings81,0076,00
Ottawa Senators151,00126,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Eliteserien 2019 odds.
Norway Chess 2019 odds.
Frankrike rundt 2019 odds.