E-sport Fotball Håndball Motorsport Politikk Sjakk Sykling Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Lagkonkurransen odds

Giro d'Italia 2022 - Lagkonkurransen

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Bora-Hansgrohe Team1,731,70
Team Bahrain Victorious5,005,00
Ineos Grenadiers Team8,007,50
TrekSegafredo12,0011,00
Trek-Segafredo Team12,0012,00
Intermarché Wanty Gobert Team15,0015,00
IntermarchéWantyGobert15,0015,00
Movistar Team19,0017,00
Team Jumbo-Visma21,0019,00
Team Dsm35,0034,00
Astana Qazaqstan Team41,0040,00
Team Bikeexchange Jayco51,0034,00
Uae Team Emirates81,0080,00
Team Ef Education-Easypost301,00200,00
Team Cofidis401,00301,00
Ag2r Citroën Team501,00251,00
Quick-Step Alpha Vinyl Team1501,00501,00
Team Eolo-Kometa1501,001001,00
Androni Giacattoli2001,00501,00
Team Alpecin-Fenix2001,001001,00
Bardiani-Csf2501,001001,00
Lotto Soudal Team3001,001001,00
Groupama-Fdj4501,001001,00
Israel-Premier Tech4501,001001,00

Vi sammenligner også oddsen på vinneren av Giro d'Italia 2022.