Fotball Håndball Motorsport OL 2022 Politikk Sjakk Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

30 km kvinner OL Odds

Hvem vinner 30 km kvinner under OL 2022?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Therese Johaug1,401,35
Frida Karlsson7,005,50
Any Other Not Listed9,009,00
Jessica Diggins10,007,00
Ebba Andersson15,0015,00
Heidi Weng17,0015,00
Rosie Brennan21,0020,00
Natalia Nepryaeva25,0021,00
Katharina Hennig30,0026,00
Krista Pärmäkoski30,0026,00
Helene Marie Fossesholm51,0026,00
Tatiana Sorina51,0050,00
Yulia Stupak51,0050,00
Teresa Stadlober67,0050,00
Tiril Udnes Weng67,0051,00
Ragnhild Haga80,0067,00
Delphine Claudel100,00100,00
Kerttu Niskanen200,00200,00
Veronika Stepanova200,00200,00
Victoria Carl301,001,00
Lotta Udnes Weng301,00150,00
Nadine Fähndrich301,00200,00
Anne Kjersti Kalvå301,00301,00
Emma Ribom301,00301,00
Hailey Swirbul301,00301,00
Patricija Eiduka301,00301,00
Charlotte Kalla501,00200,00
Johanna Matintalo501,00501,00
Pia Fink1001,00200,00
Anamarija Lampic1001,001001,00
Maja Dahlqvist1001,001001,00