Fotball Håndball Motorsport OL 2022 Politikk Sjakk Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Skiskyting fellesstart kvinner OL Odds

Hvem vinner 12,5 km fellesstart for kvinner under OL 2022?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Elvira Öberg5,005,00
Marte Olsbu Røiseland5,505,50
Roeiseland, Marte6,006,00
Hanna Öberg7,006,00
Dorothea Wierer9,009,00
Julia Simon10,009,00
Justine Braisaz-Bouchet13,0011,00
Tiril Eckhoff13,0013,00
Dzinara Alimbekava16,0013,00
Anaïs Chevalier-Bouchet19,0013,00
Lisa Theresa Hauser19,0016,00
Hanna Sola20,0019,00
Kristina Reztsova26,0025,00
Ingrid Landmark Tandrevold30,0026,00
Franziska Preuss34,0034,00
Marketa Davidova34,0034,00
Denise Herrmann50,0034,00
Mona Brorsson50,0034,00
Anaïs Bescond51,0050,00
Uliana Nigmatullina65,0051,00
Lisa Vittozzi67,0050,00
Linn Persson67,0065,00
Ida Lien81,0081,00
Lotte Lie100,00100,00
Svetlana Mironova101,00100,00
Yuliia Dzhima151,0080,00
Mari Eder151,00150,00
Monika Hojnisz-Starega200,00200,00
Elena Kruchinkina201,00201,00
Jessica Jislová201,00201,00
Vanessa Hinz251,00150,00
Lena Häcki251,00200,00
Baiba Bendika351,00351,00