E-sport Fotball Håndball Motorsport Politikk Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Franske åpne i tennis Odds

Franske åpne i tennis kalles French Open, og er den andre av de fire årlige Grand Slam-turneringene. I dag refereres det normalt til Roland Garros når man snakker om Franske åpne.

Franske åpne 2023 spilles på Stade Roland Garros mellom maj og juni 2023.

Hvem vinner Franske åpne i tennis 2023?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Carlos Alcaraz Garfia2,752,65
Novak Djokovic2,902,65
Rafael Nadal3,503,00
Stefanos Tsitsipas9,007,00
Casper Ruud13,0013,00
Alexander Zverev17,0015,00
Jannik Sinner26,0015,00
Dominic Thiem26,0019,00
Daniil Medvedev34,0025,00
Holger Vitus Nødskov Rune34,0026,00
Andrey Rublev41,0034,00
Matteo Berrettini41,0034,00
Félix Auger-Aliassime41,0041,00
Miomir Kecmanovic51,0051,00
Hubert Hurkacz67,0051,00
Lorenzo Musetti81,0051,00
Pablo Carreño Busta81,0067,00
Cameron Norrie81,0081,00
Alex De Minaur101,0051,00
Denis Shapovalov101,0067,00
Sebastian Korda101,0067,00
Diego Schwartzman101,0081,00
Roberto Bautista-Agut101,0081,00
Taylor Fritz101,0081,00
Grigor Dimitrov101,00101,00
Marin Cilic101,00101,00
Karen Khachanov150,00101,00
Christian Garín150,00150,00
Kei Nishikori150,00150,00
Reilly Opelka151,00101,00

Hvem vinner Roland Garros 2023 for kvinner?