Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Sjakk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Europaligaen Odds

Europaligaen

Hvem vinner Europaligaen 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Atlético Madrid5,504,50
Arsenal7,006,50
Borussia Dortmund12,009,00
Napoli15,0010,00
Lazio15,0013,00
Ac Milan17,0012,00
Rb Leipzig21,0019,00
Olympique Lyon25,0021,00
Real Sociedad26,0023,00
Sporting Clube De Portugal30,0026,00
Villarreal36,0017,00
Zenit St Petersburg36,0019,00
Athletic Bilbao36,0026,00
Marseille36,0030,00
Atalanta51,0021,00
Cska Moscow51,0034,00
Nice51,0034,00
Spartak Moscow61,0041,00
Dynamo Kyiv81,0041,00
Fc Salzburg81,0041,00
Celtic101,0041,00
Sporting Braga101,0067,00
Lokomotiv Moscow101,0081,00
Ludogorets Razgrad101,0081,00
Aek Athens101,00100,00
Viktoria Plzen151,00151,00
Fc Viktoria Plzen200,00101,00
Steaua Bucuresti201,0081,00
Partizan Belgrade201,00150,00
Crvena Zvezda251,00200,00
Östersunds Fk301,00101,00
Fc Copenhagen301,00150,00
Red Star Belgrade301,00151,00
Fc Astana501,00101,00