Fotball Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

Europaligaen Odds

Europaligaen

Hvem vinner Europaligaen 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Fc Krasnodar
Fc Midtjylland
Panathinaikos
Arsenal7,007,00
Ac Milan8,007,00
Lazio21,0017,00
Villarreal26,0019,00
Zenit St Petersburg26,0021,00
Atalanta29,0023,00
Real Sociedad34,0025,00
Olympique Lyon34,0026,00
Marseille34,0030,00
Athletic Bilbao41,0023,00
Nice41,0028,00
Everton41,0031,00
Sporting Braga51,0050,00
Istanbul Başakşehir61,0061,00
Dynamo Kyiv67,0041,00
Hertha Berlin101,0041,00
Fc Salzburg101,0051,00
Lokomotiv Moscow101,0051,00
Istanbul Basaksehir101,0061,00
Tsg 1899 Hoffenheim101,0061,00
1. Fc Cologne101,00101,00
Steaua Bucuresti125,0081,00
Aek Athens150,00101,00
Crvena Zvezda150,00150,00
Fc Copenhagen151,00100,00
Konyaspor151,00100,00
Ludogorets Razgrad151,00100,00
Young Boys151,00100,00
Sk Slavia Praha151,00101,00
Viktoria Plzen151,00151,00
1. Fc Köln201,0051,00
Maccabi Tel Aviv201,00101,00
Hapoel Be'er Sheva201,00151,00
Guimaraes251,00100,00
Partizan Belgrade251,00100,00
Östersunds Fk251,00101,00
Fc Viktoria Plzen251,00125,00
Red Star Belgrade251,00151,00
Vitesse501,00101,00
Austria Wien501,00150,00
Zorya Lugansk501,00150,00
Bate Borisov501,00151,00
Fc Fastav Zlín501,00200,00
Hnk Rijeka751,00201,00
Zulte Waregem751,00201,00
Fc Astana751,00250,00
Fc Lugano1001,00151,00
Rosenborg1001,00200,00
Apollon Limassol1001,00250,00
Fc Sheriff Tiraspol1001,00251,00
Vardar Skopje1001,00251,00
Skënderbeu Korçë1001,00500,00
Bet365BetclicExpektIntertopsPafTitanbetUnibetWinner
7,007,007,007,007,007,007,007,00
8,007,007,007,507,007,507,007,50
21,0018,0018,0017,0018,0017,0018,0017,00
26,0022,0022,0021,0023,0019,0023,0019,00
26,0022,0022,0021,0021,0026,0021,0026,00
26,0028,0028,0026,0023,0029,0023,0029,00
34,0025,0025,0027,0027,0029,0027,0029,00
34,0028,0028,0026,0026,0029,0026,0029,00
34,0030,0030,0034,0031,0034,0031,0034,00
41,0028,0028,0029,0023,0029,0023,0029,00
29,0028,0028,0029,0041,0034,0041,0034,00
41,0040,0040,0034,0031,0034,0031,0034,00
51,0050,0050,0051,0051,0051,0051,0051,00
61,00
67,0050,0050,0067,0041,0051,0041,0051,00
101,0080,0080,0081,0041,0067,0041,0067,00
81,0080,0080,0081,0051,00101,0051,00101,00
101,00100,00100,00101,0051,00101,0051,00101,00
101,00100,00100,0081,0061,0081,0081,00
101,0080,0080,0081,0061,0081,0061,0081,00
101,00
81,00125,00125,00101,00101,0081,00101,0081,00
101,00150,00150,00101,00101,00101,00101,00
150,00150,00
151,00100,00100,00101,00101,00101,00101,00101,00
151,00100,00100,00151,00151,00151,00151,00151,00
151,00100,00100,00101,00151,00101,00151,00101,00
151,00100,00100,00151,00151,00101,00151,00101,00
101,00125,00125,00151,00101,00151,00101,00151,00
151,00151,00
201,00100,00100,0051,0081,0051,0081,00
201,00200,00200,00101,00151,00101,00151,00
201,00200,00200,00201,00151,00201,00151,00201,00
251,00100,00100,00101,00101,00101,00101,00101,00
251,00100,00100,00251,00151,00151,00151,00151,00
101,00150,00150,00151,00251,00151,00251,00
251,00125,00125,00151,00151,00151,00
251,00201,00151,00201,00151,00
501,00150,00150,00151,00101,00251,00101,00251,00
501,00150,00150,00201,00151,00151,00151,00151,00
501,00150,00150,00151,00251,00151,00251,00
251,00200,00200,00501,00151,00501,00151,00
501,00200,00200,00501,00501,00501,00501,00
751,00250,00250,00201,00251,00201,00251,00
751,00300,00300,00201,00251,00201,00251,00
751,00250,00250,00251,00501,00251,00501,00251,00
1001,00200,00200,00201,00151,00201,00151,00201,00
751,00200,00200,001001,00251,001001,00251,00
501,00250,00250,001001,00251,001001,00251,00
251,00500,00500,001001,00251,001001,00251,00
751,00300,00300,001001,00251,001001,00251,00
751,00500,00500,001001,00501,001001,00501,00