Fotball Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Pittsburgh Penguins11,008,00
Edmonton Oilers14,0010,00
Tampa Bay Lightning14,0010,00
Washington Capitals14,0011,00
Toronto Maple Leafs15,0010,00
Chicago Blackhawks15,0012,00
Dallas Stars17,0015,00
Anaheim Ducks19,0013,00
Nashville Predators19,0015,00
Minnesota Wild21,0018,00
Columbus Blue Jackets23,0012,00
St. Louis Blues24,0016,00
Los Angeles Kings24,0017,00
New York Rangers24,0019,00
Montreal Canadiens26,0017,00
San Jose Sharks28,0021,00
Calgary Flames31,0021,00
Boston Bruins33,0025,00
Ottawa Senators36,0029,00
Philadelphia Flyers46,0034,00
Winnipeg Jets51,0034,00
New York Islanders54,0041,00
Florida Panthers56,0034,00
Carolina Hurricanes61,0039,00
Detroit Red Wings88,0051,00
New Jersey Devils91,0036,00
Vegas Golden Knights101,0011,00
Buffalo Sabres101,0067,00
Colorado Avalanche106,0051,00
Vancouver Canucks126,00101,00
Arizona Coyotes251,0096,00
Bet365BetdaqBetwayBwinPafTitanbetUnibetWinner
10,0011,009,0010,008,009,008,009,00
14,0012,0010,0012,0014,0011,0014,0011,00
10,5011,0012,0010,0014,0011,0014,0011,00
14,0012,0012,0012,0012,5011,0012,5011,00
10,0015,0011,0011,0012,5013,0012,5013,00
15,0013,5014,0012,0014,0013,0014,0013,00
16,0017,0017,0016,0015,0015,0015,0015,00
17,0019,0015,0016,0018,0013,0018,0013,00
16,0019,0017,0016,0018,0015,0018,0015,00
21,0018,0019,0019,0021,0019,0021,0019,00
12,0023,0019,0019,0021,0021,0021,0021,00
16,0023,0021,0019,0024,0019,0024,0019,00
17,0018,0021,0019,0024,0021,0024,0021,00
23,0023,0019,0021,0024,0021,0024,0021,00
26,0023,0019,0021,0026,0017,0026,0017,00
23,0023,0023,0026,0028,0021,0028,0021,00
21,0030,0026,0021,0031,0023,0031,0023,00
31,0025,0026,0029,0033,0026,0033,0026,00
31,0032,0034,0029,0036,0031,0036,0031,00
34,0038,0041,0034,0046,0034,0046,0034,00
41,0046,0041,0034,0046,0051,0046,0051,00
46,0054,0041,0041,0051,0041,0051,0041,00
41,0050,0034,0034,0056,0034,0056,0034,00
41,0039,0051,0051,0061,0041,0061,0041,00
67,0088,0067,0051,0076,0067,0076,0067,00
36,0047,0061,0041,0091,0067,0091,0067,00
71,0011,0081,0067,0076,00101,0076,00101,00
81,0088,0081,00101,0071,0067,0071,0067,00
51,00106,0081,0051,0091,0081,0091,0081,00
101,00106,00101,00101,00126,00101,00126,00101,00
251,0096,00126,00201,00201,00126,00201,00126,00