Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Pittsburgh Penguins9,008,25
Washington Capitals11,0011,00
Edmonton Oilers12,5011,00
Chicago Blackhawks13,0012,00
Tampa Bay Lightning14,0012,00
Nashville Predators15,0013,00
Anaheim Ducks18,0013,00
Montreal Canadiens18,0017,00
Dallas Stars19,0011,00
New York Rangers19,0015,00
Minnesota Wild19,0017,00
Los Angeles Kings21,0019,00
Toronto Maple Leafs22,0017,00
San Jose Sharks22,0019,00
Columbus Blue Jackets24,0021,00
Boston Bruins26,0023,00
St. Louis Blues29,0019,00
Calgary Flames34,0024,00
Florida Panthers34,0030,00
Ottawa Senators36,0029,00
Philadelphia Flyers41,0033,00
New York Islanders41,0038,00
Winnipeg Jets51,0046,00
Buffalo Sabres67,0043,00
Carolina Hurricanes67,0051,00
Detroit Red Wings81,0060,00
Vancouver Canucks101,00100,00
Colorado Avalanche126,0095,00
New Jersey Devils130,0091,00
Vegas Golden Knights130,00101,00
Arizona Coyotes136,0081,00
BetclicBetwayBwinExpektIntertopsPafTitanbetUnibetWinner
8,259,009,008,259,008,509,008,509,00
11,0011,0011,0011,0011,0011,0011,0011,0011,00
12,0011,0011,0012,0011,0012,5011,0012,5011,00
12,0013,0013,0012,0013,0012,5013,0012,5013,00
13,0012,0012,0013,0013,0014,0012,0014,0012,00
14,0015,0013,0014,0015,0014,0013,0014,0013,00
15,0015,0013,0015,0015,0018,0015,0018,0015,00
18,0017,0017,0018,0017,0018,0017,0018,0017,00
12,0011,0017,0012,0015,0015,0019,0015,0019,00
19,0015,0015,0019,0015,0018,0015,0018,0015,00
18,0019,0019,0018,0017,0018,0017,0018,0017,00
20,0021,0019,0020,0021,0021,0021,0021,0021,00
22,0017,0019,0022,0017,0021,0017,0021,0017,00
22,0019,0021,0022,0021,0021,0021,0021,0021,00
24,0021,0021,0024,0021,0024,0023,0024,0023,00
25,0023,0026,0025,0026,0024,0023,0024,0023,00
19,0026,0026,0019,0029,0021,0026,0021,0026,00
27,0026,0029,0027,0029,0024,0034,0024,0034,00
30,0031,0034,0030,0034,0031,0034,0031,0034,00
35,0031,0034,0035,0034,0036,0029,0036,0029,00
33,0041,0041,0033,0041,0041,0041,0041,0041,00
40,0041,0041,0040,0041,0038,0041,0038,0041,00
48,0051,0051,0048,0051,0046,0051,0046,0051,00
43,0067,0067,0043,0067,0046,0067,0046,0067,00
60,0051,0067,0060,0067,0051,0051,0051,0051,00
60,0067,0067,0060,0081,0066,0067,0066,0067,00
100,00101,00101,00100,00101,00101,00101,00101,00101,00
95,00126,00101,0095,00126,00101,00126,00101,00126,00
130,00126,00101,00130,00101,0091,00101,0091,00101,00
130,00126,00101,00130,00126,00101,00126,00101,00126,00
130,00126,0081,00130,00126,00136,00126,00136,00126,00