Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Sjakk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning8,006,50
Toronto Maple Leafs12,508,00
Columbus Blue Jackets15,0011,00
Los Angeles Kings15,0012,00
Nashville Predators15,0015,00
Pittsburgh Penguins16,009,00
St. Louis Blues18,0011,00
Winnipeg Jets18,0015,00
Washington Capitals19,0015,00
New York Rangers26,0019,00
Dallas Stars26,0021,00
San Jose Sharks26,0023,00
New York Islanders31,0019,00
Chicago Blackhawks34,0018,00
Vegas Golden Knights34,0021,00
Anaheim Ducks34,0026,00
Boston Bruins34,0026,00
Calgary Flames34,0026,00
Minnesota Wild34,0026,00
Montreal Canadiens36,0029,00
Edmonton Oilers41,0026,00
New Jersey Devils46,0016,00
Philadelphia Flyers51,0041,00
Carolina Hurricanes56,0041,00
Ottawa Senators67,0031,00
Detroit Red Wings67,0051,00
Vancouver Canucks76,0034,00
Florida Panthers76,0067,00
Colorado Avalanche81,0051,00
Buffalo Sabres501,00101,00
Arizona Coyotes1501,00301,00