OL 2018
Fotball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning7,005,80
Boston Bruins9,508,00
Nashville Predators11,008,40
Vegas Golden Knights12,507,20
Pittsburgh Penguins13,5010,00
Washington Capitals14,009,40
Toronto Maple Leafs16,009,50
Winnipeg Jets16,0011,50
Dallas Stars21,0017,00
St. Louis Blues26,0017,50
San Jose Sharks26,0018,50
Minnesota Wild26,0021,00
Los Angeles Kings26,0022,00
New Jersey Devils28,0018,00
Anaheim Ducks29,0022,00
Calgary Flames29,0022,00
Philadelphia Flyers31,0017,00
Colorado Avalanche40,0034,00
Columbus Blue Jackets41,0022,00
New York Islanders41,0028,00
Carolina Hurricanes51,0021,00
Newyork Rangers56,0056,00
New York Rangers101,0046,00
Florida Panthers101,0051,00
Chicago Blackhawks126,0036,00
Edmonton Oilers251,0051,00
Detroit Red Wings251,0071,00
Vancouver Canucks251,0096,00
Ottawa Senators501,0096,00
Montreal Canadiens501,00101,00
Arizona Coyotes5001,009,20
Buffalo Sabres5001,00106,00