E-sport Fotball Håndball Ishockey Motorsport Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2020 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
L.A. Dodgers5,505,50
Houston Astros6,505,50
New York Yankees6,505,50
Los Angeles Dodgers7,006,00
Atlanta Braves13,0010,00
Washington Nationals14,0013,00
St Louis Cardinals19,0017,00
Boston Red Sox21,0013,00
Cleveland Indians21,0015,00
Philadelphia Phillies21,0015,00
Chicago Cubs23,0016,00
Tampa Bay Rays23,0017,00
Minnesota Twins26,0019,00
Milwaukee Brewers26,0021,00
New York Mets26,0021,00
Oakland Athletics30,0026,00
Cincinnati Reds51,0050,00
San Diego Padres61,0050,00
Chicago White Sox67,0041,00
Arizona Diamondbacks67,0050,00
Los Angeles Angels67,0051,00
Texas Rangers101,0067,00
Toronto Blue Jays101,0067,00
Colorado Rockies126,00100,00
San Francisco Giants151,00101,00
Pittsburgh Pirates201,00151,00
Seattle Mariners300,00151,00
Miami Marlins1001,00251,00
Baltimore Orioles1001,00501,00
Detroit Tigers1001,00501,00
Kansas City Royals1001,00501,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN

Fotball
Mesterligaen odds.
Gullballen odds