Fotball Golf Ishockey Motorsport Poker Politikk Sjakk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2019 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2019?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Houston Astros5,504,00
Los Angeles Dodgers6,505,00
New York Yankees7,505,75
Philadelphia Phillies12,009,00
Boston Red Sox13,0011,00
Tampa Bay Rays13,0013,00
Chicago Cubs14,0011,00
Minnesota Twins17,0013,00
Milwaukee Brewers19,0015,00
Atlanta Braves23,0017,00
St Louis Cardinals30,0015,00
Cleveland Indians35,0017,00
New York Mets35,0029,00
San Diego Padres41,0034,00
Arizona Diamondbacks51,0031,00
Washington Nationals67,0029,00
Pittsburgh Pirates67,0040,00
Colorado Rockies81,0067,00
Oakland Athletics81,0067,00
Los Angeles Angels126,0081,00
Seattle Mariners151,0051,00
Texas Rangers151,0067,00
Cincinnati Reds201,00151,00
Chicago White Sox301,00201,00
San Francisco Giants301,00201,00
Toronto Blue Jays350,00101,00
Detroit Tigers501,00251,00
Kansas City Royals3500,001001,00
Miami Marlins4001,001001,00
Baltimore Orioles5001,001001,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Eliteserien 2019 odds.
Giro d'Italia 2019 odds.