E-sport Fotball Ishockey Motorsport Poker Politikk Sjakk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2020 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers5,004,50
New York Yankees5,004,50
Houston Astros8,006,50
Atlanta Braves13,0012,00
Washington Nationals17,0015,00
Minnesota Twins19,0015,00
St Louis Cardinals21,0017,00
Tampa Bay Rays21,0019,00
Philadelphia Phillies26,0020,00
New York Mets26,0021,00
Oakland Athletics30,0026,00
Chicago Cubs31,0023,00
Cleveland Indians31,0025,00
Milwaukee Brewers36,0023,00
Boston Red Sox36,0025,00
Cincinnati Reds36,0029,00
Chicago White Sox36,0034,00
Los Angeles Angels41,0034,00
San Diego Padres51,0041,00
Arizona Diamondbacks71,0050,00
Toronto Blue Jays101,0051,00
Texas Rangers101,0071,00
Colorado Rockies301,00101,00
Pittsburgh Pirates501,00100,00
San Francisco Giants501,00101,00
Seattle Mariners501,00251,00
Kansas City Royals501,00500,00
Miami Marlins751,00501,00
Baltimore Orioles1001,00501,00
Detroit Tigers1001,00501,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Øvrigt
Idol 2020 odds.
Nobels Fredspris 2020 odds.
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.