Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2019 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2019?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Boston Red Sox7,005,50
Houston Astros7,007,00
New York Yankees8,008,00
Chicago Cubs11,0010,00
Los Angeles Dodgers11,0010,00
Cleveland Indians17,0012,00
Atlanta Braves17,0013,00
Milwaukee Brewers17,0013,00
Philadelphia Phillies21,0017,00
St Louis Cardinals21,0019,00
Oakland Athletics23,0023,00
Washington Nationals26,0021,00
Colorado Rockies29,0021,00
Arizona Diamondbacks41,0034,00
Seattle Mariners41,0041,00
Los Angeles Angels51,0029,00
Tampa Bay Rays51,0034,00
New York Mets67,0026,00
Minnesota Twins67,0067,00
Toronto Blue Jays67,0067,00
San Francisco Giants81,0081,00
Chicago White Sox101,0051,00
Pittsburgh Pirates101,0067,00
Texas Rangers201,0081,00
San Diego Padres201,00101,00
Cincinnati Reds201,00126,00
Detroit Tigers201,00151,00
Kansas City Royals251,00201,00
Baltimore Orioles501,00201,00
Miami Marlins1001,00151,00