Fotball Håndball Motorsport OL 2022 Politikk Sjakk Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds - Få de beste oddsene på MLB

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2022?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers7,006,00
Houston Astros10,008,50
Chicago White Sox12,0010,00
New York Yankees12,0010,00
Toronto Blue Jays14,0010,00
Tampa Bay Rays15,0010,00
Atlanta Braves15,0014,00
Milwaukee Brewers17,0017,00
San Diego Padres18,0012,00
New York Mets19,0012,00
Boston Red Sox19,0017,00
San Francisco Giants21,0014,00
St Louis Cardinals25,0019,00
Seattle Mariners41,0026,00
Philadelphia Phillies41,0029,00
Los Angeles Angels41,0031,00
Detroit Tigers51,0036,00
Cincinnati Reds67,0036,00
Oakland Athletics67,0040,00
Minnesota Twins71,0065,00
Cleveland Guardians81,0060,00
Miami Marlins81,0067,00
Kansas City Royals101,0065,00
Chicago Cubs101,0067,00
Washington Nationals101,0080,00
Colorado Rockies126,0075,00
Texas Rangers150,0051,00
Arizona Diamondbacks251,00125,00
Pittsburgh Pirates251,00200,00
Baltimore Orioles501,00150,00