Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2019 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2019?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Boston Red Sox7,006,50
Houston Astros7,007,00
New York Yankees7,507,00
Los Angeles Dodgers8,008,00
Chicago Cubs13,0011,00
Atlanta Braves14,0013,00
Philadelphia Phillies16,0014,00
Cleveland Indians17,0013,00
Milwaukee Brewers17,0013,00
St Louis Cardinals17,0015,00
Washington Nationals21,0019,00
New York Mets29,0017,00
Colorado Rockies29,0019,00
Oakland Athletics29,0023,00
Arizona Diamondbacks46,0041,00
Tampa Bay Rays51,0035,00
Los Angeles Angels51,0045,00
Minnesota Twins67,0051,00
Seattle Mariners70,0051,00
Chicago White Sox81,0050,00
Pittsburgh Pirates81,0067,00
Toronto Blue Jays81,0067,00
Cincinnati Reds101,0080,00
San Francisco Giants126,0081,00
San Diego Padres151,00125,00
Texas Rangers201,00126,00
Detroit Tigers251,00151,00
Kansas City Royals251,00201,00
Miami Marlins251,00201,00
Baltimore Orioles500,00251,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Asiamesterskapet 2019 odds. Eurovision Song Contest 2019 Odds.