Fotball Golf Motorsport OL 2021 Politikk Sykling Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds - Få de beste oddsene på MLB

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2021?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers4,604,40
Chicago White Sox8,007,00
San Diego Padres9,508,00
New York Mets10,008,50
New York Yankees15,0011,00
Tampa Bay Rays16,0010,00
Houston Astros17,009,50
Oakland Athletics21,009,50
Boston Red Sox21,0017,00
Milwaukee Brewers23,0015,00
San Francisco Giants23,0016,00
Atlanta Braves34,0021,00
Toronto Blue Jays39,0026,00
St Louis Cardinals41,0023,00
Cleveland Indians41,0029,00
Chicago Cubs41,0034,00
Philadelphia Phillies51,0041,00
Los Angeles Angels61,0050,00
Cincinnati Reds71,0034,00
Washington Nationals101,0061,00
Seattle Mariners151,0080,00
Miami Marlins151,0081,00
Kansas City Royals176,0071,00
Minnesota Twins176,0081,00
Detroit Tigers1001,00251,00
Texas Rangers1250,00201,00
Colorado Rockies1500,00251,00
Pittsburgh Pirates1500,00251,00
Baltimore Orioles3000,00251,00
Arizona Diamondbacks3500,00201,00