Melodi Grand Prix 2021 Alpint: VM 2021 Amerikansk fotball Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Skiskyting: VM 2021 Snooker Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds - Få de beste oddsene på MLB

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2021?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers5,505,50
New York Yankees6,506,50
San Diego Padres9,008,50
Chicago White Sox11,0010,00
Atlanta Braves12,0011,00
New York Mets13,0013,00
Oakland Athletics19,0018,00
Minnesota Twins21,0014,00
Tampa Bay Rays21,0014,00
Houston Astros21,0018,00
Cincinnati Reds26,0020,00
Toronto Blue Jays26,0021,00
Chicago Cubs34,0026,00
Washington Nationals35,0029,00
Philadelphia Phillies35,0031,00
St Louis Cardinals35,0034,00
Cleveland Indians36,0021,00
Los Angeles Angels41,0040,00
Milwaukee Brewers51,0046,00
Boston Red Sox51,0050,00
Miami Marlins51,0050,00
Arizona Diamondbacks71,0060,00
San Francisco Giants71,0065,00
Colorado Rockies81,0067,00
Baltimore Orioles81,0071,00
Seattle Mariners81,0080,00
Detroit Tigers101,0081,00
Texas Rangers101,0081,00
Kansas City Royals101,00100,00
Pittsburgh Pirates201,00101,00