E-sport Fotball Motorsport Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
New York Yankees5,004,50
Los Angeles Dodgers5,504,75
Houston Astros7,507,00
Atlanta Braves13,0012,00
Minnesota Twins17,0015,00
Washington Nationals19,0015,00
Tampa Bay Rays19,0017,00
St Louis Cardinals21,0020,00
Philadelphia Phillies25,0021,00
Chicago Cubs26,0020,00
New York Mets26,0020,00
Cleveland Indians26,0023,00
Oakland Athletics26,0025,00
Boston Red Sox31,0029,00
Chicago White Sox34,0026,00
Cincinnati Reds36,0025,00
Los Angeles Angels36,0030,00
Milwaukee Brewers40,0026,00
San Diego Padres50,0041,00
Arizona Diamondbacks71,0035,00
Texas Rangers81,0060,00
Toronto Blue Jays101,0060,00
Colorado Rockies151,00100,00
Pittsburgh Pirates201,00101,00
San Francisco Giants251,00150,00
Seattle Mariners501,00150,00
Kansas City Royals501,00200,00
Detroit Tigers751,00200,00
Miami Marlins751,00200,00
Baltimore Orioles1001,00200,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.
Politikk
Presidentvalget i USA 2020 odds.