Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2018 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Houston Astros5,004,50
Boston Red Sox5,504,70
New York Yankees5,504,90
Chicago Cubs12,009,00
Los Angeles Dodgers13,0011,00
Milwaukee Brewers15,0015,00
Seattle Mariners19,0015,00
Philadelphia Phillies19,0018,00
Atlanta Braves20,0017,00
Cleveland Indians20,0017,00
Arizona Diamondbacks21,0017,00
Washington Nationals21,0019,00
Colorado Rockies41,0026,00
St Louis Cardinals41,0034,00
San Francisco Giants41,0035,00
Oakland Athletics81,0040,00
Los Angeles Angels151,00101,00
Pittsburgh Pirates301,00101,00
Minnesota Twins501,00201,00
Tampa Bay Rays501,00500,00
Detroit Tigers1250,001001,00
Cincinnati Reds1501,001001,00
Toronto Blue Jays1750,001001,00
San Diego Padres2500,00751,00
New York Mets2501,001001,00
Texas Rangers5000,001501,00
Baltimore Orioles5001,001501,00
Chicago White Sox5001,001501,00
Kansas City Royals5001,001501,00
Miami Marlins5001,001501,00