Oscar-utdelingen 2020 E-sport Fotball Håndball Ishockey Motorsport OL 2020 Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2020 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
New York Yankees4,504,50
Los Angeles Dodgers7,006,00
Houston Astros7,006,50
Atlanta Braves13,009,00
Washington Nationals15,0013,00
Philadelphia Phillies21,0017,00
St Louis Cardinals23,0018,00
Boston Red Sox23,0019,00
Chicago Cubs23,0019,00
Tampa Bay Rays23,0020,00
Cleveland Indians26,0018,00
Minnesota Twins26,0020,00
New York Mets26,0020,00
Milwaukee Brewers26,0023,00
Oakland Athletics35,0026,00
Los Angeles Angels41,0034,00
Chicago White Sox50,0034,00
Cincinnati Reds51,0040,00
San Diego Padres51,0040,00
Arizona Diamondbacks67,0040,00
Texas Rangers81,0070,00
Toronto Blue Jays81,0080,00
Colorado Rockies126,00101,00
San Francisco Giants201,00101,00
Pittsburgh Pirates201,00200,00
Seattle Mariners501,00251,00
Baltimore Orioles1000,00501,00
Detroit Tigers1000,00501,00
Kansas City Royals1000,00501,00
Miami Marlins1000,00501,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Melodi Grand Prix 2020 odds.
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.