%>
E-sport Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds - Få de beste oddsene på MLB

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers4,504,33
Tampa Bay Rays7,507,50
New York Yankees8,507,00
Oakland Athletics11,0011,00
San Diego Padres12,009,50
Chicago White Sox13,0011,00
Minnesota Twins13,5012,00
Atlanta Braves13,5013,00
Chicago Cubs17,0013,00
Houston Astros23,0021,00
Cleveland Indians26,0023,00
Toronto Blue Jays36,0026,00
Philadelphia Phillies41,0029,00
Cincinnati Reds41,0034,00
Miami Marlins41,0034,00
St Louis Cardinals41,0034,00
San Francisco Giants51,0041,00
Milwaukee Brewers51,0046,00
New York Mets67,0051,00
Colorado Rockies67,0061,00
Washington Nationals301,00151,00
Seattle Mariners401,00251,00
Baltimore Orioles501,00126,00
Detroit Tigers501,00126,00
Arizona Diamondbacks1001,00501,00
Kansas City Royals1001,001001,00
Los Angeles Angels1501,001001,00
Pittsburgh Pirates2501,001001,00
Texas Rangers2501,001001,00
Boston Red Sox3001,001001,00