Amerikansk fotball Fotball Golf Ishockey Motorsport Politikk Snooker Svømming: EM Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds - Få de beste oddsene på MLB

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2021?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers4,504,50
New York Yankees6,506,50
San Diego Padres10,009,00
New York Mets11,0011,00
Atlanta Braves13,0011,00
Chicago White Sox13,0011,00
Minnesota Twins19,0015,00
Houston Astros21,0015,00
Toronto Blue Jays23,0021,00
Tampa Bay Rays26,0019,00
St Louis Cardinals26,0023,00
Cincinnati Reds36,0023,00
Oakland Athletics36,0026,00
Washington Nationals36,0031,00
Los Angeles Angels39,0026,00
Philadelphia Phillies41,0029,00
Chicago Cubs41,0034,00
Cleveland Indians41,0034,00
Milwaukee Brewers51,0031,00
Boston Red Sox51,0041,00
Miami Marlins91,0076,00
Kansas City Royals101,0081,00
San Francisco Giants101,0081,00
Seattle Mariners101,0091,00
Baltimore Orioles101,00101,00
Arizona Diamondbacks151,00101,00
Colorado Rockies151,00101,00
Detroit Tigers151,00101,00
Texas Rangers151,00101,00
Pittsburgh Pirates251,00201,00