E-sport Fotball Håndball Motorsport Politikk Sjakk Svømming: VM Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB Odds - Få de beste oddsene på MLB

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2022?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Los Angeles Dodgers5,505,00
New York Yankees5,505,00
Houston Astros8,007,50
New York Mets8,508,00
Toronto Blue Jays12,0010,00
San Diego Padres13,0011,00
Milwaukee Brewers16,0013,00
Atlanta Braves16,0015,00
Chicago White Sox27,0021,00
Tampa Bay Rays29,0021,00
St Louis Cardinals29,0023,00
Minnesota Twins36,0023,00
San Francisco Giants36,0026,00
Philadelphia Phillies37,0031,00
Boston Red Sox41,0034,00
Los Angeles Angels61,0034,00
Cleveland Guardians76,0055,00
Seattle Mariners126,0091,00
Miami Marlins176,00101,00
Texas Rangers251,00176,00
Arizona Diamondbacks501,00301,00
Chicago Cubs601,00301,00
Colorado Rockies751,00251,00
Detroit Tigers751,00251,00
Pittsburgh Pirates751,00501,00
Kansas City Royals1001,00301,00
Baltimore Orioles1501,00501,00
Oakland Athletics3001,00501,00
Cincinnati Reds3501,00501,00
Washington Nationals3501,00501,00