Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

MLB 2019 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2019?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Boston Red Sox7,506,50
Houston Astros7,507,00
New York Yankees7,507,00
Los Angeles Dodgers9,008,00
Philadelphia Phillies15,0010,00
Chicago Cubs15,0012,00
Cleveland Indians15,0015,00
St Louis Cardinals17,0015,00
Milwaukee Brewers19,0013,00
Atlanta Braves21,0013,00
Washington Nationals21,0017,00
Colorado Rockies26,0019,00
New York Mets29,0021,00
Oakland Athletics34,0023,00
Tampa Bay Rays51,0035,00
Los Angeles Angels51,0041,00
Minnesota Twins51,0050,00
Arizona Diamondbacks67,0046,00
San Diego Padres67,0050,00
Pittsburgh Pirates70,0067,00
Seattle Mariners81,0060,00
Toronto Blue Jays90,0081,00
Chicago White Sox101,0051,00
Cincinnati Reds101,0067,00
San Francisco Giants126,0081,00
Texas Rangers201,00200,00
Detroit Tigers251,00201,00
Kansas City Royals251,00250,00
Miami Marlins401,00250,00
Baltimore Orioles501,00251,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Eliteserien 2019 odds. Eurovision Song Contest 2019 Odds.