Fotball Håndball Ishockey Motorsport Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Årets person (Time) 2019 Odds

Hvert år kårer det amerikanske bladet Time Årets person. I realiteten trenger det ikke være en person, men kan også være flere personer, grupper og organisasjoner, idéer, steder, maskiner osv. som "på godt eller vondt har preget det siste årets hendelser".

Hvem blir Årets person (Time) 2019?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Greta Thunberg4,503,00
Donald Trump7,506,50
Robert Mueller7,507,50
Jacinda Arden8,004,50
Juan Guaido9,005,50
Michel Barnier11,0011,00
Angela Merkel15,008,00
Pope Francis15,008,50
Kim Jong-Un21,005,50
Vladimir Putin21,006,00
Xi Jinping21,0013,00
Nicolas Maduro21,0021,00
Serena Williams21,0021,00
Tom Brady23,0023,00
António Guterres26,0026,00
Boris Johnson26,0026,00
Oprah Winfrey26,0026,00
Elon Musk34,0011,00
Theresa May34,0015,00
Michelle Obama34,0021,00
Christine Lagarde41,0026,00
Emmanuel Macron41,0034,00
Jean-Claude Juncker41,0041,00
Jeremy Corbyn51,0026,00
Beto O'rourke51,0034,00
Angelina Jolie51,0051,00
Donald Tusk51,0051,00
Jean Claude Juncker51,0051,00
Leo Varadkar67,0067,00
Nicola Sturgeon101,0051,00
Nigel Farage101,00101,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Eliteserien 2019 odds. Eurovision Song Contest 2019 Odds.