Oscar-utdelingen 2020 E-sport Fotball Håndball Ishockey Motorsport OL 2020 Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Premier League Toppscorer

Premier League Toppscorer

Hvem blir toppscorer i Premier League 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Ashley Barnes
Ayoze Pérez
Callum Wilson
Christian Pulisic
Dele Alli
James Maddison
Joelinton
Joshua King
Kevin De Bruyne
Lucas Moura
Lys Mousset
Mason Mount
Mota Bernardo Silva
Nicolas Pépé
Riyad Mahrez
Sébastien Haller
Wilfried Zaha
Willian
Sergio Agüero2,502,50
Jamie Vardy3,753,50
Mohamed Salah13,009,00
Pierre-Emerick Aubameyang13,0010,00
Danny Ings15,0015,00
Sadio Mané21,0015,00
Tammy Abraham21,0017,00
Raheem Sterling26,0021,00
Raúl Jiménez51,0041,00
Gabriel Jesus51,0051,00
Marcus Rashford67,0067,00
Dominic Calvert-Lewin81,0081,00
Roberto Firmino81,0081,00
Teemu Pukki101,00101,00
Anthony Martial151,0081,00
Chris Wood201,00126,00
Harry Kane201,00201,00
Son Heung-Min201,00201,00
Richarlison251,00151,00
Alexandre Lacazette251,00251,00
Neal Maupay251,00251,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Melodi Grand Prix 2020 odds.

Håndball
EM 2020 odds.
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.