E-sport Fotball Håndball Motorsport Politikk Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Europaligaen odds - Få de beste oddsene på Europaligaen

Europaligaen

Hvem vinner Europaligaen 2022/2023?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Arsenal6,005,00
Manchester United7,007,00
Sevilla15,0015,00
Real Betis20,0017,00
Real Sociedad21,0020,00
As Roma25,0015,00
Freiburg26,0021,00
Lazio29,0025,00
Monaco45,0034,00
Psv Eindhoven51,0034,00
Stade Rennes51,0035,00
Feyenoord51,0050,00
Union Berlin65,0041,00
Fenerbahçe67,0051,00
Sporting Braga101,0051,00
Union Saint-Gilloise101,0065,00
Red Star Belgrade126,00126,00
Nantes150,00101,00
Ludogorets Razgrad151,00100,00
Fc Midtjylland201,0081,00
Sk Sturm Graz201,00151,00
Crvena Zvezda250,00151,00
Trabzonspor251,00101,00
Qarabag Fk251,00150,00
Ferencvárosi351,00100,00
Bodø/Glimt501,00126,00
Aek Larnaca501,00251,00
Fc Sheriff Tiraspol751,00201,00
Hjk Helsinki1000,00251,00
Olympiakos1001,00101,00
Dynamo Kyiv1001,00126,00
Malmö F.F.1001,00151,00
Fc Zürich1001,00501,00
Omonia Nicosia1001,00501,00