E-sport Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Poker Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Italiensk eliteserie Odds

Italiensk eliteserie Odds

Italiensk eliteserie kalles Serie A.

Hvilket lag vinner Italiensk eliteserie 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Olimpia Milano1,401,40
Juventus1,501,50
Napoli5,505,00
Inter Milan5,505,50
Virtus Pallacanestro Bologna7,507,50
Reyer Venezia9,009,00
Banco Di Sardegna Sassari15,0015,00
Enel Brindisi26,0026,00
Vanoli Cremona26,0026,00
Dolomiti Energia Trento34,0034,00
As Roma41,0040,00
Lazio Rome41,0041,00
Atalanta60,0051,00
Ss Lazio Roma60,0060,00
Ac Milan67,0050,00
Germani Basket Brescia67,0067,00
Openjobmetis Varese81,0081,00
Pallacanestro Cantu101,00101,00
Torino125,00101,00
Fiorentina201,00150,00
Bologna501,00500,00
Sampdoria501,00500,00
Genoa751,00750,00
Sassuolo1000,00751,00
Brescia Calcio1001,001000,00
Parma1001,001000,00
Udinese1001,001000,00
Cagliari1501,001000,00
S.P.A.L. 20131501,001000,00
Hellas Verona2501,002000,00
Us Lecce3001,002000,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN

E-sport
League of Legends-VM 2019.

Fotball
Mesterligaen odds.
Gullballen odds