Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Toppscorer i Serie A Odds

Toppscorer i Serie A

Hvem blir toppscorer i Serie A 2018/2019?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Andrea Petagna
Cengiz Ünder
Duván Zapata
Emiliano Rigoni
Giovanni Simeone
Grégoire Defrel
Iago Falque
José Callejón
Josip Ilicic
Justin Kluivert
Kevin-Prince Boateng
Kevin Lasagna
Khouma Babacar
Lautaro Martínez
Luis Alberto
Mariusz Stepinski
Matteo Politano
Mattia Destro
Musa Barrow
Patrik Schick
Rodrigo De Paul
Sergej Milinkovic-Savic
Simone Verdi
Cristiano Ronaldo1,201,20
Krzysztof Piatek8,008,00
Mauro Icardi13,008,00
Ciro Immobile13,0010,00
Fabio Quagliarella21,0012,00
Zapata, Duvan Esteban41,0041,00
Arkadiusz Milik51,0012,00
Dries Mertens51,0018,00
Lorenzo Insigne67,0021,00
Mario Mandžukic67,0031,00
Gonzalo Higuaín151,0051,00
Andrea Belotti151,00101,00
Alejandro Darío Gómez151,00151,00
Paulo Dybala201,00126,00
Domenico Berardi201,00201,00
Ivan Perišic201,00201,00
Patrick Cutrone201,00201,00
Edin Džeko251,0041,00
Stephan El Shaarawy251,00251,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Asiamesterskapet 2019 odds. Eurovision Song Contest 2019 Odds.