E-sport Fotball Håndball Motorsport Politikk Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Toppscorer i Serie A Odds

Toppscorer i Serie A

Hvem blir toppscorer i Serie A 2021/2022?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Aleksandr Kokorin (Fiorentina)
Aleksey Miranchuk (Atalanta)
Alexis Sánchez
Andrea Petagna
Antonin Barak (Verona)
Antonio Candreva
Antonio La Gumina (Sampdoria)
Dejan Kulusevski (Juventus)
Eldor Shomurodov (Roma)
Ernesto Torregrossa (Sampdoria)
Fabio Quagliarella
Felipe Caicedo
Francesco Forte (Venezia)
Franck Kessie (Ac Milan)
Giacomo Raspadori (Sassuolo)
Goran Pandev
Jordan Veretout (Roma)
Josip Ilicic
Kevin Lasagna
Leonardo Mancuso (Empoli)
Lorenzo Pellegrini (Roma)
Luiz Felipe (Lazio)
Marko Arnautovic
Matteo Politano
Mattia Zaccagni (Lazio)
Mbala Nzola (Spezia)
Moya Borja Mayoral (Roma)
Nicolò Zaniolo
Nicolo Barella (Inter Milan)
Nikola Kalinic
Riccardo Orsolini
Roberto Soriano (Bologna)
Robin Gosens
Romero Luis Alberto (Lazio)
Sergej Milinkovic-Savic
Theo Hernandez (Ac Milan)
Weston Mckennie (Juventus)
Martínez, Luis1,001,00
Ciro Immobile3,503,50
Edin Džeko7,007,00
Lautaro Martínez8,008,00
Victor Osimhen10,009,00
Duván Zapata12,0011,00
Vlahovic, Dusan12,0012,00
Dušan Vlahovic15,0013,00
Rebic, Ante21,0021,00
Ibrahimovic, Zlatan26,0026,00
Moise Kean26,0026,00
Carlos Joaquin Correa29,0029,00
João Pedro35,0014,00
Luis Muriel35,0014,00
Álvaro Morata35,0016,00
Paulo Dybala35,0018,00
Tammy Abraham35,0018,00
Andrea Belotti35,0031,00
Zlatan Ibrahimovic35,0034,00
Joaquín Correa35,0035,00
Domenico Berardi51,0034,00
Lorenzo Insigne51,0051,00
Olivier Giroud55,0026,00
Federico Chiesa55,0041,00
Lornzo Insigne55,0055,00
Dries Mertens70,0067,00
Francesco Caputo100,0041,00
Ante Rebic101,00100,00
Borja Mayoral101,00100,00
Rafael Leão150,00101,00
Mattia Destro200,0051,00
Hirving Lozano200,00200,00
Josef Ilicic200,00200,00
Nicolo Zaniolo200,00200,00