E-sport Fotball Håndball Ishockey Motorsport Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Toppscorer i Serie A Odds

Toppscorer i Serie A

Hvem blir toppscorer i Serie A 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Aaron Ramsey
Andreas Cornelius (Parma)
Federico Chiesa
Felipe Caicedo
Gervinho
Gianluca Caprari
Josip Ilicic
Mario Balotelli (Brescia)
Nicolò Zaniolo
Rafael Leão
Riccardo Orsolini
Roberto Inglese
Rodrigo De Paul
Simone Zaza (Torino)
Ciro Immobile1,571,45
Romelu Lukaku5,505,50
Cristiano Ronaldo10,008,00
Luis Muriel21,0015,00
Andrea Belotti21,0017,00
Duván Zapata21,0018,00
Domenico Berardi26,0018,00
Martinez, Lautaro26,0026,00
Edin Džeko34,0018,00
Lautaro Martínez34,0034,00
Donnarumma, Alfredo41,0041,00
Dries Mertens51,0026,00
Arkadiusz Milik51,0031,00
Paulo Dybala61,0061,00
Gonzalo Higuaín67,0051,00
Francesco Caputo67,0067,00
Chiesa, Federico71,0071,00
Lorenzo Insigne101,0067,00
Caputo, Francesco101,00101,00
Simone Zaza101,00101,00
Krzysztof Piatek151,0067,00
Mario Balotelli151,00151,00
Andrea Petagna251,00251,00
Fabio Quagliarella251,00251,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN

Fotball
Mesterligaen odds.
Gullballen odds