E-sport Fotball Ishockey Motorsport Poker Politikk Sjakk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 55?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs7,007,00
Baltimore Ravens9,008,00
San Francisco 49Ers10,009,00
New Orleans Saints15,0012,00
Tampa Bay Buccaneers20,0015,00
Philadelphia Eagles20,0017,00
New England Patriots21,0017,00
Dallas Cowboys22,0019,00
Seattle Seahawks22,0019,00
Green Bay Packers23,0017,00
Pittsburgh Steelers26,0019,00
Buffalo Bills29,0023,00
Minnesota Vikings29,0025,00
Indianapolis Colts30,0026,00
Tennessee Titans31,0029,00
Los Angeles Rams34,0025,00
Cleveland Browns34,0029,00
Atlanta Falcons41,0034,00
Chicago Bears41,0034,00
Los Angeles Chargers51,0030,00
Houston Texans51,0035,00
Denver Broncos51,0040,00
Arizona Cardinals51,0050,00
Las Vegas Raiders61,0034,00
Detroit Lions80,0067,00
Carolina Panthers81,0067,00
New York Giants81,0067,00
New York Jets81,0067,00
Miami Dolphins101,0067,00
Jacksonville Jaguars151,0070,00
Cincinnati Bengals151,0080,00
Washington Redskins151,00100,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Øvrigt
Idol 2020 odds.
Nobels Fredspris 2020 odds.
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.