Amerikansk fotball Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Snooker Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds - Få de beste oddsene på NFL

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 55?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs4,003,75
Pittsburgh Steelers6,506,00
New Orleans Saints8,006,50
Green Bay Packers13,0012,00
Tampa Bay Buccaneers13,0012,00
Los Angeles Rams13,0013,00
Seattle Seahawks13,0013,00
Indianapolis Colts21,0017,00
Baltimore Ravens21,0019,00
Buffalo Bills23,0023,00
Arizona Cardinals31,0029,00
Tennessee Titans34,0026,00
Cleveland Browns41,0040,00
Las Vegas Raiders51,0040,00
Miami Dolphins51,0040,00
Philadelphia Eagles81,0075,00
Washington Football Team101,0075,00
Minnesota Vikings101,0080,00
Chicago Bears101,0081,00
New England Patriots101,00100,00
New York Giants126,00100,00
San Francisco 49Ers151,00100,00
Dallas Cowboys151,00101,00
Carolina Panthers226,00175,00
Houston Texans226,00175,00
Detroit Lions301,00201,00
Denver Broncos351,00300,00
Los Angeles Chargers351,00300,00
Atlanta Falcons501,00500,00
Cincinnati Bengals2001,001000,00
Jacksonville Jaguars3001,002000,00