Eurovision Song Contest 2021 Fotball Golf Ishockey Motorsport Politikk Svømming: EM Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds - Få de beste oddsene på NFL

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 56?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Kansas-City-Chiefsgreen-Bay-Packers6,006,00
Kansas City Chiefs6,255,50
Tampa Bay Buccaneers8,007,50
Los Angeles Rams14,0013,00
Buffalo Bills15,0012,00
San Francisco 49Ers15,0013,00
Baltimore Ravens16,0012,00
Green Bay Packers19,0012,00
Cleveland Browns19,0017,00
Denver Broncos23,0019,00
Indianapolis Colts29,0021,00
Dallas Cowboys30,0026,00
Miami Dolphins31,0023,00
Seattle Seahawks31,0023,00
New England Patriots31,0029,00
Los Angeles Chargers35,0031,00
New Orleans Saints36,0023,00
Tennessee Titans41,0029,00
Arizona Cardinals41,0031,00
Pittsburgh Steelers51,0029,00
Chicago Bears51,0041,00
Minnesota Vikings66,0034,00
Washington Football Team66,0050,00
Carolina Panthers67,0050,00
Las Vegas Raiders67,0051,00
Atlanta Falcons81,0050,00
New York Giants81,0065,00
Philadelphia Eagles81,0065,00
New York Jets101,0080,00
Cincinnati Bengals101,00100,00
Jacksonville Jaguars126,0065,00
Detroit Lions201,00125,00
Houston Texans251,00125,00