E-sport Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Poker Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 54?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots4,334,00
Kansas City Chiefs8,007,50
Los Angeles Rams10,009,50
Dallas Cowboys15,0011,00
New Orleans Saints15,0015,00
Philadelphia Eagles15,0015,00
Green Bay Packers17,0013,00
Baltimore Ravens21,0017,00
Cleveland Browns26,0019,00
Los Angeles Chargers26,0020,00
Atlanta Falcons26,0023,00
Seattle Seahawks26,0025,00
Minnesota Vikings28,0025,00
Chicago Bears29,0020,00
Houston Texans34,0025,00
San Francisco 49Ers34,0025,00
Tennessee Titans51,0050,00
Buffalo Bills67,0050,00
Indianapolis Colts67,0050,00
Pittsburgh Steelers67,0060,00
Detroit Lions67,0065,00
Tampa Bay Buccaneers67,0065,00
Carolina Panthers81,0065,00
Jacksonville Jaguars81,0080,00
Oakland Raiders101,0081,00
Denver Broncos126,00101,00
New York Giants151,00101,00
New York Jets151,00101,00
Arizona Cardinals151,00150,00
Cincinnati Bengals201,00151,00
Washington Redskins201,00151,00
Miami Dolphins1001,00501,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN

E-sport
League of Legends-VM 2019.

Fotball
Mesterligaen odds.
Gullballen odds