Fotball Golf Ishockey Motorsport Poker Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 54?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots8,007,50
Kansas City Chiefs9,509,00
Los Angeles Rams11,008,50
New Orleans Saints11,009,00
Cleveland Browns15,0013,00
Philadelphia Eagles15,0014,00
Los Angeles Chargers17,0015,00
Chicago Bears19,0015,00
Indianapolis Colts20,0013,00
Green Bay Packers21,0017,00
Dallas Cowboys26,0019,00
Pittsburgh Steelers26,0020,00
Minnesota Vikings29,0020,00
Seattle Seahawks31,0025,00
Houston Texans34,0030,00
Atlanta Falcons35,0031,00
San Francisco 49Ers41,0029,00
Baltimore Ravens41,0030,00
Jacksonville Jaguars41,0034,00
Carolina Panthers51,0041,00
Denver Broncos70,0067,00
Tampa Bay Buccaneers76,0051,00
Oakland Raiders76,0067,00
Tennessee Titans81,0051,00
New York Jets81,0061,00
New York Giants101,0060,00
Buffalo Bills101,0081,00
Detroit Lions126,0080,00
Washington Redskins126,0080,00
Cincinnati Bengals126,00126,00
Arizona Cardinals151,0080,00
Miami Dolphins151,00125,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Eliteserien 2019 odds.
Frankrike rundt 2019 odds.