Fotball Håndball Ishockey Motorsport Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 53?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
New Orleans Saints5,003,00
Los Angeles Rams5,003,25
Kansas City Chiefs7,004,50
New England Patriots8,007,00
Pittsburgh Steelers11,007,01
Los Angeles Chargers17,0015,00
Chicago Bears21,0017,00
Houston Texans26,0019,00
Minnesota Vikings45,0021,00
Carolina Panthers47,2531,00
Dallas Cowboys51,0035,00
Seattle Seahawks67,0040,00
Indianapolis Colts80,0040,00
Green Bay Packers80,0050,00
Baltimore Ravens95,0051,00
Philadelphia Eagles135,0031,00
Washington Redskins165,0031,00
Tennessee Titans175,0051,00
Atlanta Falcons185,0066,00
Cincinnati Bengals265,0081,00
Miami Dolphins500,00151,00
Detroit Lions501,00150,00
Denver Broncos700,00125,00
Buffalo Bills1001,00501,00
Jacksonville Jaguars1200,00101,00
New York Giants1200,00250,00
Cleveland Browns2500,00151,00
Arizona Cardinals2500,00751,00
Oakland Raiders2501,00751,00
San Francisco 49Ers2501,00751,00
New York Jets4000,00501,00
Tampa Bay Buccaneers5000,00501,00