E-sport Fotball Håndball Motorsport Politikk Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds - Få de beste oddsene på NFL

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 56?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Buccaneers7,005,50
Kansas-City-Chiefsgreen-Bay-Packers12,0012,00
Los Angeles Rams13,009,00
Buffalo Bills14,005,50
Green Bay Packers15,0010,00
Kansas City Chiefs17,005,75
Baltimore Ravens17,0012,00
Cleveland Browns26,0017,00
Los Angeles Chargers26,0017,00
Arizona Cardinals31,009,00
Tennessee Titans31,0015,00
Dallas Cowboys36,0012,00
New Orleans Saints41,0026,00
Las Vegas Raiders51,0034,00
Indianapolis Colts67,0041,00
Minnesota Vikings67,0050,00
San Francisco 49Ers81,0014,00
Pittsburgh Steelers81,0031,00
New England Patriots81,0036,00
Seattle Seahawks101,0019,00
Cincinnati Bengals151,0034,00
Denver Broncos201,0051,00
Carolina Panthers201,0067,00
Atlanta Falcons201,0081,00
Philadelphia Eagles301,0067,00
Washington Football Team301,0067,00
Chicago Bears301,0081,00
New York Giants501,00101,00
Miami Dolphins751,0041,00
Jacksonville Jaguars2501,00251,00
New York Jets2501,00251,00
Detroit Lions5001,00251,00
Houston Texans5001,00301,00