E-sport Fotball Ishockey Motorsport OL 2020 Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 55?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs7,507,00
Baltimore Ravens9,008,00
San Francisco 49Ers11,009,00
New Orleans Saints13,0012,00
New England Patriots15,0012,00
Philadelphia Eagles19,0015,00
Green Bay Packers19,0017,00
Dallas Cowboys21,0017,00
Seattle Seahawks21,0019,00
Pittsburgh Steelers23,0019,00
Minnesota Vikings23,0020,00
Los Angeles Rams23,0021,00
Tennessee Titans29,0023,00
Cleveland Browns35,0029,00
Houston Texans35,0029,00
Atlanta Falcons36,0034,00
Chicago Bears37,0034,00
Buffalo Bills41,0029,00
Indianapolis Colts41,0034,00
Los Angeles Chargers51,0029,00
Las Vegas Raiders51,0041,00
Denver Broncos61,0051,00
Tampa Bay Buccaneers66,0050,00
Carolina Panthers67,0066,00
Arizona Cardinals81,0067,00
Detroit Lions81,0067,00
Jacksonville Jaguars81,0067,00
New York Giants81,0067,00
New York Jets81,0067,00
Cincinnati Bengals126,00100,00
Miami Dolphins126,00100,00
Washington Redskins151,00100,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.
øvrigt
Eurovision Song Contest 2020 odds.