Amerikansk fotball Fotball Golf Ishockey Motorsport Politikk Snooker Svømming: EM Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds - Få de beste oddsene på NFL

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 56?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Kansas City Chiefs6,005,50
Kansas-City-Chiefsgreen-Bay-Packers6,006,00
Tampa Bay Buccaneers9,008,00
Green Bay Packers13,009,00
Baltimore Ravens14,0012,00
Buffalo Bills15,0012,00
Los Angeles Rams15,0013,00
San Francisco 49Ers16,0015,00
Cleveland Browns23,0019,00
Indianapolis Colts26,0021,00
Miami Dolphins29,0023,00
New Orleans Saints29,0023,00
Dallas Cowboys30,0026,00
Seattle Seahawks31,0023,00
New England Patriots35,0026,00
Arizona Cardinals41,0026,00
Tennessee Titans41,0029,00
Los Angeles Chargers41,0034,00
Pittsburgh Steelers51,0025,00
Chicago Bears51,0050,00
Minnesota Vikings51,0050,00
Carolina Panthers61,0050,00
Washington Football Team66,0051,00
Las Vegas Raiders67,0050,00
Denver Broncos70,0061,00
Philadelphia Eagles81,0050,00
New York Jets81,0080,00
Atlanta Falcons101,0050,00
New York Giants101,0067,00
Cincinnati Bengals101,0081,00
Jacksonville Jaguars126,0070,00
Detroit Lions151,00125,00
Houston Texans201,00125,00