Fotball Motorsport OL 2021 Politikk Sykling Tennis Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NFL Odds - Få de beste oddsene på NFL

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 56?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Kansas-City-Chiefsgreen-Bay-Packers5,505,50
Kansas City Chiefs6,005,50
Tampa Bay Buccaneers8,007,50
Buffalo Bills13,0012,00
Baltimore Ravens15,0012,00
Los Angeles Rams15,0013,00
San Francisco 49Ers15,0013,00
Cleveland Browns17,0015,00
Green Bay Packers17,0015,00
Indianapolis Colts26,0023,00
Tennessee Titans29,0025,00
Miami Dolphins31,0025,00
Seattle Seahawks31,0025,00
Dallas Cowboys31,0029,00
Los Angeles Chargers35,0031,00
New England Patriots36,0029,00
Denver Broncos41,0020,00
New Orleans Saints41,0025,00
Arizona Cardinals41,0031,00
Pittsburgh Steelers41,0035,00
Minnesota Vikings41,0040,00
Washington Football Team51,0041,00
Chicago Bears66,0050,00
Carolina Panthers81,0050,00
Las Vegas Raiders81,0060,00
New York Giants81,0065,00
Atlanta Falcons126,0050,00
Jacksonville Jaguars126,0065,00
Philadelphia Eagles126,0065,00
New York Jets151,0080,00
Cincinnati Bengals151,00100,00
Detroit Lions251,00125,00
Houston Texans301,00125,00