E-sport Fotball Håndball Ishockey Motorsport Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Toppscorer i Serie A Odds

Toppscorer i Serie A

Hvem blir toppscorer i Serie A 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Aaron Ramsey
Andreas Cornelius (Parma)
Federico Chiesa
Felipe Caicedo
Gervinho
Gianluca Caprari
Josip Ilicic
Mario Balotelli (Brescia)
Nicolò Zaniolo
Rafael Leão
Riccardo Orsolini
Roberto Inglese
Rodrigo De Paul
Simone Zaza (Torino)
Ciro Immobile1,331,25
Romelu Lukaku8,008,00
Cristiano Ronaldo14,0013,00
Lautaro Martínez17,0016,00
Luis Muriel21,0021,00
Andrea Belotti31,0026,00
Edin Džeko31,0029,00
Duván Zapata41,0029,00
Domenico Berardi41,0034,00
Caputo, Francesco51,0051,00
Paulo Dybala51,0051,00
Donnarumma, Alfredo61,0061,00
Gonzalo Higuaín67,0051,00
Dries Mertens81,0051,00
Arkadiusz Milik81,0076,00
Francesco Caputo81,0081,00
Krzysztof Piatek81,0081,00
Chiesa, Federico101,00101,00
Lorenzo Insigne101,00101,00
Fabio Quagliarella151,00151,00
Simone Zaza201,00201,00
Andrea Petagna251,00251,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN

Fotball
Mesterligaen odds.