E-sport Fotball Ishockey Motorsport OL 2020 Poker Politikk Skiskyting: VM 2020 Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

NHL 2019/2020 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Tampa Bay Lightning8,005,75
Boston Bruins8,505,50
Colorado Avalanche11,009,50
Pittsburgh Penguins11,0010,00
St. Louis Blues12,009,00
Washington Capitals13,009,00
Dallas Stars17,0011,00
Vegas Golden Knights18,009,00
Carolina Hurricanes23,0021,00
Edmonton Oilers25,0015,00
Vancouver-Canucks-Vegas-Golden-Knights26,0026,00
Philadelphia Flyers28,0021,00
Toronto Maple Leafs29,0019,00
Vancouver Canucks33,0019,00
Calgary Flames36,0027,00
Nashville Predators36,0030,00
New York Islanders38,0019,00
Arizona Coyotes46,0030,00
Florida Panthers51,0024,00
Columbus Blue Jackets51,0025,00
New York Rangers51,0041,00
Winnipeg Jets61,0030,00
Minnesota Wild61,0041,00
Chicago Blackhawks201,0040,00
Montreal Canadiens251,0051,00
Buffalo Sabres401,0051,00
San Jose Sharks501,0041,00
Anaheim Ducks501,0073,00
Los Angeles Kings1001,00201,00
Detroit Red Wings1201,001,00
New Jersey Devils1501,00251,00
Ottawa Senators2001,00201,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.
øvrigt
Eurovision Song Contest 2020 odds.