E-sport Fotball Ishockey Motorsport OL 2020 Poker Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds Gamle odds

Mesterligaen Toppscorer Odds

Mesterligaen Toppscorer

Hvem blir toppscorer i Mesterligaen 2019/2020?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Alex Oxlade-Chamberlain
Arkadiusz Milik
Bernardo Silva
De Goes Rodrygo (Real Madrid)
Diego Costa
Duván Zapata
Edinson Cavani
Ivan Perišic
Jadon Sancho
João Félix
Kevin De Bruyne
Lorenzo Insigne
Luis Muriel
Moussa Dembélé
Pablo Sarabia
Philippe Coutinho
Roberto Firmino
Son Heung-Min
Thomas Müller
Robert Lewandowski1,221,20
Erling Braut Haaland4,003,90
Kylian Mbappé41,0034,00
Lionel Messi41,0036,00
Raheem Sterling41,0041,00
Serge Gnabry51,0031,00
Mauro Icardi81,0067,00
Fernando Gabriel Jesus101,0051,00
Mohamed Salah101,0067,00
Karim Benzema101,00101,00
Sadio Mané101,00101,00
Cristiano Ronaldo126,0061,00
Timo Werner151,0081,00
Sergio Agüero151,00101,00
Paulo Dybala176,00176,00
Harry Kane201,0081,00
Dries Mertens301,00301,00
Gonzalo Higuaín301,00301,00
Neymar401,00251,00
Ángel Di María401,00401,00
Antoine Griezmann751,00251,00
Álvaro Morata751,00751,00
Tammy Abraham1001,001001,00

>> KONTAKT: INFO@BRAODDS.COM
<< TILBAKE: STARTSIDEN
Fotball
Mesterligaen odds
.
Eliteserien 2020 odds.
OBOS-ligaen 2020 odds.
øvrigt
Eurovision Song Contest 2020 odds.